szukaj w zasobach serwisu:
 
Internetowy serwis dla pracodawców osób niepełnosprawnych

Kalkulatory OBPON Szkolenia i doradztwo indywidualne w siedzibie firmy

Dla użytkowników
Kod dostępu:
  
Serwis informacyjny przesyłany na Twoją skrzynkę:
subskrypcja - informacje
 Wadomości
 Biznes informacje
 Szkolenia
 Unia Europejska
KZRSIiSN - informacje
ostatnia aktualizacja informacji: 2013-06-27 08:07:00
powrót do strony głównej działu KZRSIiSN - informacje

Jesteś w dziale: KZRSIiSN - informacje
Drukuj A A A

09.01.2012 - 10:24 Czy można odwołać się od pisma z urzędu po terminie

Przedsiębiorca nie złożył odwołania od pisma z urzędu skarbowego w odpowiednim terminie. Nie zgadza się z tą decyzją, ponieważ jego zdaniem wysokość podatku, jaką wymierzył organ podatkowy, jest zawyżona. Czy może wnioskować o przywrócenie terminu do wniesienia odwołania, jeśli w czasie, kiedy decyzja została doręczona do firmy, przebywał na urlopie, a potem zwolnił się z pracy pracownik, który odbierał korespondencję, i nie przekazał tego pisma przedsiębiorcy?

Blokada dostępu

Dostęp do pełnej wersji tej wiadomości oraz innych blokowanych zasobów serwisu informacyjnego posiadają tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy korzystają z okresowego płatnego dostępu do

LOGIN: HASŁO:

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i chciałbyś uzyskać pełny dostęp (1), (2,5), (5) lub (10) miesięczny do zablokowanych wiadomości ZAREJESTRUJ SIĘ »

INFOLINIA: 0801 00 30 31

Dodaj swój komentarz:
Wpisz sumę cyfr: 2 i 1

Uwaga!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu zpchr.info i nie ponosi on odpowiedzialności za treść wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.

Możesz również skorzystać z kompleksowej obsługi doradczo - konsultacyjnej zadając pytania i uzyskując odpowiedzi od naszych konsultantów. W tym celu zapraszamy do serwisu ReklamaAktualności serwisu    Współpraca    Sondaże
Copyright © Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych