szukaj w zasobach serwisu:
 
Internetowy serwis dla pracodawców osób niepełnosprawnych

Kalkulatory OBPON Szkolenia i doradztwo indywidualne w siedzibie firmy

Dla użytkowników
Kod dostępu:
  
Serwis informacyjny przesyłany na Twoją skrzynkę:
subskrypcja - informacje
 Wadomości
 Biznes informacje
 Szkolenia
 Unia Europejska
KZRSIiSN - informacje
ostatnia aktualizacja informacji: 2013-06-27 08:07:00
powrót do strony głównej działu KZRSIiSN - informacje

Jesteś w dziale: KZRSIiSN - informacje
Drukuj A A A

21.06.2012 - 09:47 Międzynarodowa Konferencja Naukowa organizowana przez Krajową Radę Spółdzielczą wspólnie z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym i Warszawską Wyższą Szkołą Zarządzania

Międzynarodowa Konferencja  Naukowa


na temat: „Systemy finansowe na rzecz  Społecznej Gospodarki Rynkowej. Świat - Europa - Polska” w dniach 27-28 czerwca 2012 r. w Warszawie, ul. Jasna 1, „Gmach pod Orłami”, siedziba KRS,  sala im. Prof. Stanisława Wojciechowskiego Prezydenta II RP, IV piętro.
Organizatorami Konferencji są: Krajowa Rada Spółdzielcza, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa.


Celem konferencji jest wskazanie prorozwojowych  kierunków przemian w systemie społeczno-gospodarczym, z uwzględnieniem kontrowersji na temat zmian paradygmatu w ekonomii.

Konferencja wpisuje się w nurt, prowadzonych w naszym środowisku od kilku lat, prac analityczno-badawczych i publikacyjnych, dotyczących społecznej gospodarki rynkowej i najważniejszych  mechanizmów finansowych.

Konferencja organizowana jest w związku z obchodami w 2012 r.  Międzynarodowego Roku Spółdzielczości proklamowanego przez Organizacje Narodów Zjednoczonych.
Na konferencji wystąpi szereg wybitnych analityków  i działaczy gospodarczych oraz gości zagranicznych i będzie ona nowym głosem na obecnym etapie kryzysu  finansowo-gospodarczego     i oczekiwanych zmian. Ze względu na dużą wagę tej problematyki, zachęcamy do udziału w konferencji.

W pierwszym dniu  konferencji Uczestnicy  otrzymają wydawnictwo ze zbiorem  referatów.

Koszty dojazdu i noclegu Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Opłata za uczestnictwo w konferencji wynosi 250 zł. Dla Studentów, członków kół naukowych i organizacji młodzieżowych, których szczególnie zapraszamy na konferencję, przewidziana jest opłata ulgowa w wysokość 125 zł. Opłatę prosimy wnieść wcześniej na konto: 14 8015 0004 0191 6575 2002 0001 z dopiskiem „OMRS Konferencja”. Będzie również możliwość wpłaty na miejscu przed konferencją. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższej karty zgłoszeniowej i przesłanie na adres: e-mail: waniewskam@krs.com.pl; fax 22 596 45 56,  zgłoszenie na tel. 22 827 45 2522 596 45 55. Karta zamieszczona na stronie: www.krs.com.pl  lub www.krs-tecza.com.pl.

Załączniki do pobrania:

  1. Karta zgłoszeniowa Uczestnika
  2. Program konferencji

 

 

 Prof. dr hab. Mieczysław Lubański

Rektor
Warszawskiej Szkoły Zarządzania
Szkoły Wyższej
Prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska

Prezes Zarządu
Polskiego Towarzystwa Ekonomiczneg
Alfred Domagalski

Prezes Zarządu
Krajowej Rady Spółdzielczej

 

 

Dodaj swój komentarz:
Wpisz sumę cyfr: 3 i 2

Uwaga!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu zpchr.info i nie ponosi on odpowiedzialności za treść wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.

Możesz również skorzystać z kompleksowej obsługi doradczo - konsultacyjnej zadając pytania i uzyskując odpowiedzi od naszych konsultantów. W tym celu zapraszamy do serwisu ReklamaAktualności serwisu    Współpraca    Sondaże
Copyright © Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych